Telefon   +48 602 480 295

Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Maszyny używane

 Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się sprzedażą profesjonalnych maszyn przemysłowych. Mogą wesprzeć funkcjonowanie firm, które działają w wielu różnych branżach. Rynek wtórny to doskonała możliwość nabycia profesjonalnego sprzętu w preferencyjnych cenach. Wyselekcjonowane rozwiązania technologiczne, wysoka funkcjonalność oferowanych przez nas urządzeń oraz pełne zadowolenie klienta to nasze priorytety, którymi kierujemy się na co dzień. Wszystko to sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować Ci optymalne propozycje.

Dzięki oferowanym przez nas usługom wyposażysz kompleksowo swoją firmę w zakresie produkcji, logistyki i magazynowania.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • linie do produkcji folii;
  • drukarki fleksograficzne;
  • bobiniarki;
  • laminatory;
  • inne używane maszyny.

Co nas wyróżnia?

Dzięki wypracowywanym przez lata relacjom używane przemysłowe maszyny produkcyjne pozyskujemy w sposób bezpośredni od ich użytkowników. Współpracujemy również z renomowanymi producentami urządzeń. W większości przypadków pozwala to na wykonanie przeglądów, regeneracji oraz zakupu części serwisowych, co znacznie ułatwia eksploatację nabytych maszyn za naszym pośrednictwem. Dzięki temu oszczędzasz czas na nawiązywanie osobistych kontaktów z serwisantami.
Zdobyte doświadczenie oraz konkurencyjne ceny pozwalają wyjść naprzeciw rynkowym standardom. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Już teraz zobacz naszą ofertę i rozwiąż problemy w swoim przedsiębiorstwie!