Telefon   +48 602 480 295

Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Maszyny nowe

Italexpol specjalizuje się w dostawie nowych maszyn oraz kompletnych linii produkcyjnych renomowanych producentów włoskich i chińskich. Proponujemy najnowocześniejsze urządzenia, dzięki którym nasi Klienci mogą wyposażyć swój zakład w innowacyjny park maszynowy. W naszej ofercie znaleźć można maszyny do folii produkowanych w technologii cast, blown oraz kalandrowania jak również drukarki fleksograficzne i rotograwiurowe. Sprzedajemy także kompletne linie do produkcji płyt warstwowych i kalandrowania gumy. Jedne z naszych najlepiej sprzedających się propozycji to: maszyna do produkcji folii stretch, linia do produkcji folii barierowych (cast, blown) oraz wysoce zautomatyzowane drukarki fleksograficzne. Podczas wyboru i konfiguracji sprzętu wyszkoleni pracownicy służą wiedzą i doświadczeniem, chętnie doradzamy, oferując rozwiązania, które pozwolą stworzyć najbardziej optymalną pod kątem technologicznym i ekonomicznym linię produkcyjną.

W asortymencie oferowanym przez naszą firmę oprócz maszyn do produkcji folii i druku dostępne są urządzenia peryferyjne, takie jak maszyny do laminowania za pomocą wszystkich istniejących technologii, bobiniarki, linie do regranulacji i inne.
Rozwiązania różnią się parametrami technicznymi oraz konstrukcją, dzięki czemu jesteśmy w stanie przygotować spersonalizowane oferty według indywidualnych wymagań Klientów.
Oferowane przez nas innowacyjne rozwiązania z pewnością przyczynią się do poprawy jakości produktów oraz zwiększenia wydajności i efektywności zakładów produkcyjnych. Wraz ze sprzedażą oferujemy kompleksową obsługę, która obejmuje między innymi transport, montaż i rozruch

 

 

 

Oferta nowe